KINOLOŠKA UDRUGA SAMOBOR I SVETA NEDELJA - HKS NACIONALNI ISPIT PASA GLASNOG GONA U RADU NA DIVLJU SVINJU

Napisala  Subota, 28 Ožujak 2015 19:09
Ocijeni
(0 glasova)

GATER SELCE ŽUMBERAČKO – 21.3.2015. CACT-HR SAMOBOR I SVETA NEDELJA 2015

SUCI ZA RAD: ŽELJKO ŽILNIK (HR) – glavni sudac

SUDAC ZA OBLIK (smotra): JADRANKA SMOJVER SELIMOVIĆ (HR)

U odličnom gateru u Selcu Žumberačkom, na žumberačkim obroncima, po prekrasnom sunčanom vremenu 21.3.2015. održan je NACIONALNI ISPIT PASA GLASNOG GONA U RADU NA DIVLJU SVINJU SA DODJELOM KANDIDATURE CACT-HR i ISPIT RADA BEZ KANDIDATURE.

Na ovu priredbu bio je prijavljen rekordan broj pasa iz Hrvatske, Italije, Srbije, Slovenije i Francuske. Stručni suci odlično su i profesionalno odradili svoj dio posao, te nije bilo nikakvih žalbi na njihov rad.

Mnogobrojni članovi Kinološke udruge Samobor i Sveta Nedelja pomogli su da organizacija i ove priredbe bude na visokom nivou. Predsjednica KUSSN, Jadranka Smojver Selimović, izrazila je želju i nadu da ćemo se i iduće godine u ovom broju naći na istom mjestu na priredbi ovoga ranga.

Rezultate ove priredbe kao i poveznicu na album od 180 fotografija možete pronaći na web stranici udruge - www.kusamobor.info

PLASMANI PASA SA NACIONALNOG ISPITA – CACT-HR

KRATKONOGI GONIČI

1. Pasmina: Alpski brak jazavčar

   CACT - Ia nagradni razred – 192 boda

   ATTILA vl: PETAR PALJUG

   NAJUSPJEŠNIJI MLADI PAS

2. Pasmina: Slovački kopov

   R.CACT - Ib nagradni razred – 176 boda

   MAMBA vl: IVICA PUŠKARIĆ

3. Pasmina: Alpski brak jazavčar

   II nagradni razred – 140 boda

   BEN vl: MARIO DUŠAK

DUGONOGI GONIČI

1. Pasmina: Posavski gonič

   CACT - Ia nagradni razred – 209 boda

   LISA vl: NIKOLA KASUMOVIĆ

2. Pasmina: Posavski gonič

   R.CACT - Ib nagradni razred – 201 bod

   ARAN vl: MARKO ŠTIMAC

  NAJUSPJEŠNIJI MLADI PAS

3. Pasmina: Posavski gonič

  Ic nagradni razred – 192 boda

  ARČI vl: NIKOLA KASUMOVIĆ

4. Pasmina: Posavski gonič

 Id nagradni razred – 182 boda

 ARAN vl: DARKO ANIĆ

5. Pasmina: Posavski gonič

  II nagradni razred – 162 boda

  DRILA OD PODOŠTRE vl: JOSO VRKLAN

JAMARI

1. Pasmina: Njemački lovni terijer

  CACT - Ia nagradni razred – 214 boda

  HYRON ARA OD FIČKA vl: KRISTIJAN GREGURIĆ

  SVEUKUPNI POBJEDNIK

2. Pasmina: Njemački lovni terijer

  R.CACT - Ib nagradni razred – 202 boda

  GARA vl: TOMI TOMIŠA

3. Pasmina: Njemački lovni terijer

  Ic nagradni razred – 198 boda

  IVANN 2 DE LADELAZOLLE vl: FRANCOIS PERRON

4. Pasmina: Njemački lovni terijer

  Id nagradni razred – 198 boda

  LUKY OD SIGETSKE ŠUME vl: PAOLO DI PASCOLI

5. Pasmina: Njemački lovni terijer

  Ie nagradni razred – 198 boda

  SANI UTINJSKA vl: ŽELJKO ČUKLJAŠ

6. Pasmina: Njemački lovni terijer

  If nagradni razred – 192 boda

  KANA OD ŠPIŠIĆA vl: MARTIN KRAŠEVEC

7. Pasmina: Njemački lovni terijer

  Ig nagradni razred – 186 boda

  GROM OD BORCA vl: MARJAN KRAMARIĆ

8. Pasmina: Njemački lovni terijer

  Ih nagradni razred – 185 boda

  PRLE vl: PAOLO DI PASCOLI

9. Pasmina: Njemački lovni terijer

  I nagradni razred – 152 boda

  ABA MARTINOVA vl: IVAN ŠPIŠIĆ

  NAJUSPJEŠNIJI MLADI PAS

PLASMANI PASA SA ISPITA U RADU BEZ KANDIDATURE

1. Pasmina: Istarski kd gonič

  Ia nagradni razred – 188 boda

  GAF vl: MIRO PULJAK

2. Pasmina: Posavski gonič

  Ib nagradni razred – 183 boda

  BINGO vl: DRAGO RAŠIĆ

3. Pasmina: Istarski kd gonič

  IIa nagradni razred – 148 boda

  BELA vl: MIRO PULJAK

4. Pasmina: Slovački kopov

  IIb nagradni razred – 138 boda

  SINDY BRUNOV DVOR vl: ŠTEFAN GORENČIČ

 

Pročitano 3129 puta
MPZ

K2 Items

PROMOCIJE

K18i 2 350x250px CRO
lovac camo corner2
fanzoj-lovac-info.jpg
lovac kuhada reklama banner veliki2023